Podomítková termostatická baterie s držákem ruční sprchy, 2 výstupy,kulatá,chrom MB623
Podomítková termostatická baterie s držákem ruční sprchy, 2 výstupy,kulatá,chrom MB623
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 435 mm |
| Výška | 60 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 5.5200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913821356 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 450 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, nerez lesk MS573
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Nástěnná výtoková hubice, 260mm, chrom CR260CRO
na objednávku2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 380mm, chrom 1205-16
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LATUS podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom 1102-32 56086
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
Podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, černá mat RH396B 56087
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
9 512 Kč
Při platbě předem pouze 8 918 Kč
SMARTSELECT podomítková sprchová termostatická baterie, box, chrom UBC-RP032 53121
expedice do 7 dnů7 832 Kč
Při platbě předem pouze 7 342 Kč

