Podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom RH396 57944
Podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom RH396 57944
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.2690 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913988967 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, průměr 300mm, nerez lesk MS573
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Sprchové ramínko kulaté, 380mm, chrom 1205-16
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, chrom SG203
expedice do 7 dnů740 Kč
Při platbě předem pouze 688 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LATUS podomítková sprchová termostatická baterie, box, 3 výstupy, chrom 1102-33 58317
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
LATUS podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, černá mat 1102-32B 57941
expedice do 7 dnů6 441 Kč
Při platbě předem pouze 5 992 Kč
SMARTSELECT podomítková sprchová termostatická baterie, box, chrom UBC-RP042 53060
expedice do 7 dnů7 992 Kč
Při platbě předem pouze 7 493 Kč
SMARTSELECT podomítková sprchová termostatická baterie, box, chrom UBC-RP032 53121
expedice do 7 dnů7 832 Kč
Při platbě předem pouze 7 342 Kč

