SMALL stojánkový umyvadlový ventil, 92mm, chrom SM25
SMALL stojánkový umyvadlový ventil, 92mm, chrom SM25
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL PRO UMÝVÁTKA |
| Šířka | 30 mm |
| Výška | 91 mm |
| Hloubka | 78 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Ventil |
| Výška výtoku | 39.5 mm |
| Ostatní | Pro umývátko, Pouze studená voda |
| Průtok (3 bar) | 24.690 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.2900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913833717 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Termostatický směšovač, 1/2", 30-60 stupňů, zpětné klapky TMT12MPM
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrem, anticalc, chrom 02402MAC
expedice do 7 dnů241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
Flexibilní nerezová hadice FxF 3/8"x1/2", 40cm 33254
expedice do 7 dnů54 Kč
Při platbě předem pouze 51 Kč
Podobné zboží
SMALL stojánkový umyvadlový ventil, 145mm, chrom SM24
expedice do 7 dnů1 066 Kč
Při platbě předem pouze 992 Kč
SMALL stojánkový umyvadlový ventil, 113mm, chrom SM23
expedice do 7 dnů989 Kč
Při platbě předem pouze 920 Kč


