SMALL stojánkový umyvadlový ventil, 113mm, chrom SM23
SMALL stojánkový umyvadlový ventil, 113mm, chrom SM23
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL PRO UMÝVÁTKA |
| Výška | 113 mm |
| Hloubka | 77 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Ventil |
| Výška výtoku | 62 mm |
| Ostatní | Pro umývátko, Pouze studená voda |
| Průtok (3 bar) | 23.310 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.2900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913833694 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrem, anticalc, chrom 02402MAC
expedice do 7 dnůFlexibilní nerezová hadice FxF 3/8"x1/2", 40cm 33254
expedice do 7 dnůUmyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm kulatý, chrom CV1003
expedice do 7 dnůPodobné zboží
SMALL stojánkový umyvadlový ventil, 92mm, chrom SM25
expedice do 7 dnůSMALL stojánkový umyvadlový ventil 1/2", 142mm, chrom SM22
expedice do 7 dnůSMALL stojánkový umyvadlový ventil, 145mm, chrom SM24
expedice do 7 dnůMohlo by Vás zajímat


