ANTEA stojánkový umyvadlový ventil, výška 260 mm, chrom 315
ANTEA stojánkový umyvadlový ventil, výška 260 mm, chrom 315
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-315 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA, SMALL PRO UMÝVÁTKA |
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 260 mm |
| Hloubka | 155 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Ventil |
| Výška výtoku | 198 mm |
| Ostatní | Pro umývátko, Pouze studená voda, Otočné ramínko |
| EAN | 8024587002167 |
| Taric | 84818019 |
| Hmotnost / ks | 0.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Termostatický směšovač, 1/2", 30-60 stupňů, zpětné klapky TMT12MPM
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat
SMALL stojánkový umyvadlový ventil, 113mm, chrom SM23
expedice do 7 dnů989 Kč
Při platbě předem pouze 920 Kč
SMALL stojánkový umyvadlový ventil, 92mm, chrom SM25
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
ANTEA stojánkový umyvadlový ventil, bronz 3206
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč

