SLIM keramické dvojumyvadlo, nábytkové, 150x46cm, bílá 1601-150
SLIM keramické dvojumyvadlo, nábytkové, 150x46cm, bílá 1601-150
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 151x18x46,5 cm |
| Šířka | 1510 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 36.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913838729 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 832 Kč
REA Odtokový žlab REA Neox pro, broušená zlatá 90 REA-G2704
expedice do 12 dnů1 775 Kč
Při platbě předem pouze 1 704 Kč
Rea Přední lišta sprchové vaničky 130cm, zlatá REA-K4301
expedice do 12 dnů855 Kč
Při platbě předem pouze 821 Kč


