SISTEMA keramické umyvadlo 60x42cm, bílá 10SF50060
SISTEMA keramické umyvadlo 60x42cm, bílá 10SF50060
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x42 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 133 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.8400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687515013 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 721 Kč
expedice do 7 dnů
85 Kč
Při platbě předem pouze 80 Kč
skladem
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 30-45mm, chrom TF7001
expedice do 7 dnů290 Kč
Při platbě předem pouze 274 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm kulatý, chrom CV1003
expedice do 7 dnů529 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
2 483 Kč
6 476 Kč


