ZOE keramické umývátko 37x18 cm, otvor pro baterii vpravo, černá mat AR495B
ZOE keramické umývátko 37x18 cm, otvor pro baterii vpravo, černá mat AR495B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37x9x18 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913916885 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Podobné zboží
GIULIA keramické umývátko 33,5x29 cm, černá mat BH7002B
expedice do 7 dnů3 397 Kč
Při platbě předem pouze 3 160 Kč

