Sifon 6/4", DN40 72693
Sifon 6/4", DN40 72693
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72693 |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Velikost závitu | 6/4" |
| Hmotnost / ks | 0.1300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078180 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat

