SILVANA otopné těleso 500x1236 mm, metalická stříbrná IR153
SILVANA otopné těleso 500x1236 mm, metalická stříbrná IR153
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SILVANA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1236 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1236 mm |
| Objem | 4.80 l |
| Barva | Stříbrná |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 500 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 561 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 5 bar |
| Hmotnost / ks | 19.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913827426 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | stříbrná |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ZIG otopné těleso 500x1334 mm, antracit ZG513A
expedice do 7 dnů7 559 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč
SILVANA otopné těleso 600x1500 mm, pískovec IR159S
expedice do 7 dnů9 795 Kč
Při platbě předem pouze 9 112 Kč
JUSTINA otopné těleso 500x1246 mm, bílá mat IR546W
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
ZIG otopné těleso 500x1572 mm, bílá ZG516
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč


