GIANLUCA otopné těleso 500x1350mm, černá mat
GIANLUCA otopné těleso 500x1350mm, černá mat
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GIANLUCA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1350 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1350 mm |
| Objem | 5.70 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Rámové |
| Doporučená el. topná tyč | 500 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 529 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 12.5700 kg |
| EAN | 8590913988387 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
9 590 Kč
KTX topná tyč s termostatem, 400 W, černá mat KTX-B-400
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Krycí rozeta obdélníková k připojení TWIN, černá mat CP7135B
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SILVANA otopné těleso 500x1236 mm, černá mat IR154B
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
SILVANA otopné těleso 600x1500 mm, bílá IR163
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
SOPHINA otopné těleso 600x1215 mm, bílá mat IR701W
expedice do 7 dnů9 021 Kč
Při platbě předem pouze 8 392 Kč
JUSTINA otopné těleso 500x1510 mm, bílá mat IR151W
na objednávku7 645 Kč
Při platbě předem pouze 7 112 Kč

