VOLGA otopné těleso 500x1500 mm, nerez mat NR515
VOLGA otopné těleso 500x1500 mm, nerez mat NR515
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NR515 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VOLGA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x1500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 6.41 l |
| Barva | Broušený nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 400 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50 mm |
| Výkon | 399 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 4 bar |
| Hmotnost / ks | 14.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913818677 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | nerez |
| Přípojovací rozteč 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
KTX topná tyč s termostatem, 400 W, chrom KTX-C-400
na objednávku2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
MOA topná tyč s termostatem, 400 W, chrom MOA-C-400
na objednávku2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
10 999 Kč
Při platbě předem pouze 10 232 Kč
Podobné zboží
RADO otopné těleso 600x1190 mm, nerez mat NR650
expedice do 7 dnů17 191 Kč
Při platbě předem pouze 15 992 Kč
VISTA otopné těleso 500x1190 mm, nerez mat NR613
na objednávku18 911 Kč
Při platbě předem pouze 17 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SILVANA otopné těleso 600x1500 mm, verde mat IR156V
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
JUSTINA otopné těleso 500x1246 mm, černá mat IR546B
expedice do 7 dnů7 301 Kč
Při platbě předem pouze 6 792 Kč
FEDE otopné těleso 1500x490 mm, 10 seg., černá mat IR193
expedice do 7 dnů21 491 Kč
Při platbě předem pouze 19 992 Kč
SILVANA otopné těleso 500x1236 mm, bílá IR161
expedice do 7 dnů7 129 Kč
Při platbě předem pouze 6 632 Kč


