DINA otopné těleso 500x1440mm, černá mat
DINA otopné těleso 500x1440mm, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR369B |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DINA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 500x1440 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1440 mm |
| Objem | 3.80 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 600 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 465 mm |
| Výkon | 512 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| EAN | 8590913117992 |
| Taric | 73221900 |
| Hmotnost / ks | 8.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznoucí teplonosná směs do otopných těles, 2 l LIKIDO
expedice do 7 dnů911 Kč
Při platbě předem pouze 871 Kč
CORNER COMBI SIMPLY připojovací sada ventilů triaxiální, pravé provedení, chrom CP330S
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
MOA topná tyč s termostatem a bluetooth, 600 W, černá MOA-B-600
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
Set krycích rozet kulatých, černá mat CP6135B
expedice do 7 dnů937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SOPHINA otopné těleso 600x1215 mm, černá mat IR702
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
EVOLLA otopné těleso 490x1390 mm, černá mat MI1400
expedice do 7 dnů12 719 Kč
Při platbě předem pouze 11 832 Kč
ZIG otopné těleso 600x1572 mm, černá mat ZG616B
expedice do 7 dnů10 053 Kč
Při platbě předem pouze 9 352 Kč
FANTINA otopné těleso 500x1215 mm, černá mat IR511
na objednávku8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč

