SILI stojánková dřezová baterie, flexibilní ramínko, bílá/chrom SR481
SILI stojánková dřezová baterie, flexibilní ramínko, bílá/chrom SR481
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 475 mm |
| Hloubka | 224 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 263 mm |
| Ostatní | Flexibilní ramínko |
| Průtok (3 bar) | 9.920 l/min |
| Hmotnost / ks | 2.4900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913890734 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá / chrom |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrem, anticalc, chrom 02402MAC
expedice do 7 dnů241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč
Podobné zboží
CORNELI stojánková dřezová baterie, černá mat CE60/15
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
MAYA stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom MA780
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
FLAWO stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, černá mat FR576B
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
RAV SLEZÁK SÁZAVA Baterie dřezová/umyvadlová nástěnná, s plochým ramínkem 200mm SA301.5/23
expedice do 7 dnů843 Kč
Při platbě předem pouze 782 Kč
TEKA Kuchyňská baterie IN 995 CR 5399512
expedice do 14 dnů2 590 Kč
Při platbě předem pouze 2 279 Kč
9 458 Kč
Při platbě předem pouze 8 730 Kč


