ATON stojánková dřezová baterie se sprškou, černá mat EV125B
ATON stojánková dřezová baterie se sprškou, černá mat EV125B
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EV125B |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 98 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hloubka | 258 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 150 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Flexibilní ramínko |
| Hmotnost / ks | 3.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913111945 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
Podobné zboží
SILI stojánková dřezová baterie, flexibilní ramínko, černá/chrom SR426
expedice do 7 dnů2 657 Kč
Při platbě předem pouze 2 472 Kč
FLAWO stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, černá mat FR576B
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat

