MAYA stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom MA780
MAYA stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom MA780
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 443 mm |
| Hloubka | 263 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 125 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Flexibilní ramínko |
| Hmotnost / ks | 3.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913833946 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", chrom SL111
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mereo Odtokový žlab ke stěně 90x7 cm, vč. roštu a nerezového vnitřku sifonu, nerez CZ173
expedice do 7 dnů4 090 Kč
Při platbě předem pouze 3 845 Kč
Lineární plastový žlab 750 mm, square lesk s odtokem D 50 a otočným sifonem CH PA 750 S
expedice do 7 dnů2 126 Kč

