NIMOA stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom/gun metal MA640GM
NIMOA stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom/gun metal MA640GM
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 88 mm |
| Výška | 447 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 195 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Flexibilní ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913932212 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá / chrom |
Příslušenství
2 663 Kč
Při platbě předem pouze 2 519 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
RHAPSODY PROFESSIONAL stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom 5547
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SILI stojánková dřezová baterie, flexibilní ramínko, černá/chrom SR426
expedice do 7 dnů2 657 Kč
Při platbě předem pouze 2 472 Kč
MAYA stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom MA780
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
RHAPSODY PROFESSIONAL stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom 5547
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
ATON stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom EV125
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč

