SIEGER nástěnná sprchová baterie, rozteč 100mm, chrom 914.100.1
SIEGER nástěnná sprchová baterie, rozteč 100mm, chrom 914.100.1
| Výrobce: | Výrobce: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-914.100.1 |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SIEGER |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 100 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9430 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913877568 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová souprava s mýdlenkou, posuvný držák 645mm, hadice 1500mm, chrom 621.200.1
expedice do 7 dnů1 038 Kč
Při platbě předem pouze 979 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, grafitová, černá - 895-070-000-03-40-70
expedice do 10 dnů3 471 Kč
FISA vanová zástěna 700x1500mm, zlato mat, čiré sklo FS1072-G
expedice do 7 dnů3 674 Kč
Při platbě předem pouze 3 450 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, zlatá - 897-070-000-50-00
expedice do 10 dnů3 861 Kč

