BARON nástěnná sprchová baterie, chrom 612.011.1
BARON nástěnná sprchová baterie, chrom 612.011.1
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | BARON |
| 3D model | ANO |
| Výška | 98 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Průtok (3 bar) | 23.200 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.3700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878336 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová souprava, výklopný držák, hadice 1500mm, chrom 621.100.1
expedice do 7 dnů493 Kč
Při platbě předem pouze 465 Kč
Sprchová souprava s mýdlenkou, posuvný držák 645mm, hadice 1500mm, chrom 621.200.1
expedice do 7 dnů1 038 Kč
Při platbě předem pouze 979 Kč
Podobné zboží
SCHMITZ nástěnná sprchová baterie, chrom 863.011.1
expedice do 7 dnů1 487 Kč
Při platbě předem pouze 1 403 Kč
Mohlo by Vás zajímat
53 569 Kč
Při platbě předem pouze 51 701 Kč
39 680 Kč
Při platbě předem pouze 38 296 Kč
76 196 Kč
Při platbě předem pouze 73 538 Kč
53 879 Kč
Při platbě předem pouze 51 999 Kč

