Sprchová souprava s mýdlenkou, posuvný držák 645mm, hadice 1500mm, chrom 621.200.1
Sprchová souprava s mýdlenkou, posuvný držák 645mm, hadice 1500mm, chrom 621.200.1
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Šířka | 114 mm |
| Výška | 700 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Délka hadice | 1500 mm |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 22 mm |
| Ostatní | Jedna funkce, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913881510 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Police na sprchovou tyč 18, 20, 22, 25mm, ABS/chrom SK111
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Podobné zboží
AMY sprchová souprava, posuvný držák 980mm, hadice 1500mm, chrom 1202-20
expedice do 7 dnů1 514 Kč
Při platbě předem pouze 1 408 Kč
Mohlo by Vás zajímat
46 827 Kč
Při platbě předem pouze 45 194 Kč
52 408 Kč
Při platbě předem pouze 50 580 Kč
74 579 Kč
Při platbě předem pouze 71 978 Kč
83 059 Kč
Při platbě předem pouze 80 161 Kč


