SCHMITZ nástěnná sprchová baterie, chrom 863.011.1
SCHMITZ nástěnná sprchová baterie, chrom 863.011.1
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SCHMITZ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 178 mm |
| Hloubka | 149 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Průtok (3 bar) | 22.400 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878428 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová souprava, výklopný držák, hadice 1500mm, chrom 621.100.1
expedice do 7 dnů493 Kč
Při platbě předem pouze 465 Kč
Sprchová souprava s mýdlenkou, posuvný držák 645mm, hadice 1500mm, chrom 621.200.1
expedice do 7 dnů1 038 Kč
Při platbě předem pouze 979 Kč
Mohlo by Vás zajímat
49 846 Kč
Při platbě předem pouze 48 107 Kč
94 574 Kč
Při platbě předem pouze 91 275 Kč
49 011 Kč
Při platbě předem pouze 47 302 Kč
80 513 Kč
Při platbě předem pouze 77 705 Kč

