Sprchová souprava, výklopný držák, hadice 1500mm, chrom 621.100.1
Sprchová souprava, výklopný držák, hadice 1500mm, chrom 621.100.1
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Průměr | 74 mm |
| Výška | 223 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Délka hadice | 1500 mm |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913881503 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Mohlo by Vás zajímat
3 075 Kč
Při platbě předem pouze 2 786 Kč
3 533 Kč
Mexen G05 úhlová/přímá termostatická sada s krytem S, Duplex, DN50, zlatá W908-958-910-50
expedice do 10 dnů1 491 Kč
Mexen Jari elektrický radiátor 1005 x 550 mm, 300 W, bílý - W115-1005-550-2300-20
expedice do 10 dnů6 099 Kč


