GINKO podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom 1101-41
GINKO podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom 1101-41
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GINKO |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 1.4220 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913805172 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramínko hranaté, 400mm, chrom 1205-17
expedice do 7 dnůRuční sprcha, 251mm, hranatá, ABS/chrom 1204-17
expedice do 7 dnůSprchové stropní ramínko, hranaté, 200mm, chrom 1205-07
expedice do 7 dnůPodobné zboží
LATUS podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom 1102-41
expedice do 7 dnůMohlo by Vás zajímat

