KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat KA42/15
KAI podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat KA42/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KAI |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 155 mm |
| Výška | 155 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913875472 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Držák sprchy kulatý, pevný, s vyústěním, černá mat SG203NE
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Podobné zboží
SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat PY42/15
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, kartáčovaný nikl - 895-070-000-00-09-97
expedice do 10 dnů3 185 Kč
FISA vanová zástěna 700x1500mm, zlato mat, čiré sklo FS1072-G
expedice do 7 dnů3 674 Kč
Při platbě předem pouze 3 450 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, grafit, stříbrná - 895-070-000-00-40-95
expedice do 10 dnů3 003 Kč

