LATUS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat 1102-42B
LATUS podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat 1102-42B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 106 mm |
| Výška | 156 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.9860 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913943591 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
877 Kč
Při platbě předem pouze 826 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Sprchová tyč, posuvný držák, hranatá, 700 mm, černá mat SC415
expedice do 7 dnů5 237 Kč
Při platbě předem pouze 4 872 Kč
Sprchové ramínko hranaté nízké, 400mm, černá mat SL102
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, černá mat SL101
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CERANO - Koupelnová skříňka Velora - bílá matná, úchytka černá + keramické umyvadlo Todo - 81x55x46,5 cm
expedice do 7 dnů11 138 Kč
30 145 Kč

