BEBÉ podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato BB041/17 BB041/17
BEBÉ podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato BB041/17 BB041/17
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB041/17 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 106 mm |
| Výška | 156 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936135 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramínko kulaté, 400mm, zlato BR517
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 700mm, zlato SC017
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
Hlavová sprcha, průměr 300mm, zlato SF417
expedice do 7 dnů9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
POWERFLEX kovová sprchová hadice, 175cm, zlato FLE10ZL
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GINKO podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom 1101-42
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
5 237 Kč
Při platbě předem pouze 4 872 Kč
SPY podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat PY42/15
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
3 551 Kč
Při platbě předem pouze 3 334 Kč

