GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 1101-02
GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 1101-02
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GINKO |
| 3D model | ANO |
| Výška | 176 mm |
| Hloubka | 128 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 100 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9510 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913805141 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", chrom SL111
expedice do 7 dnůUmyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm hranatý, chrom CV1004
expedice do 7 dnůPodobné zboží
Mohlo by Vás zajímat


