FORATA stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom FT002
FORATA stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom FT002
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT002 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 163 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 114 mm |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913930843 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, chrom SI411
na objednávku937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", chrom SL111
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Podobné zboží
GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 1101-02
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
DIMY stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom DM002
expedice do 7 dnů5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč


