ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, bronz 3176
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, bronz 3176
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3176 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 172 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 65 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8024587002419 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, bronz 9596
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", bronz 2020BRO
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/zlato mat UT004TBG
expedice do 7 dnů7 183 Kč
Při platbě předem pouze 6 745 Kč
GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 1101-02
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč
3 517 Kč
Při platbě předem pouze 3 272 Kč

