SANNA umývátko na desku, litý mramor, průměr 25cm, bílá SA250
SANNA umývátko na desku, litý mramor, průměr 25cm, bílá SA250
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SA250 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 25x10,2 cm |
| Průměr | 250 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 102 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 4.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956539 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
22 860 Kč
Při platbě předem pouze 21 717 Kč
THIN umyvadlo na desku, Rockstone, 60x40 cm, bílá mat WN213
expedice do 7 dnů6 579 Kč
Při platbě předem pouze 6 120 Kč
ORINOKO umyvadlo, litý mramor, 50x42cm, bílá OR050
expedice do 7 dnů3 853 Kč
Při platbě předem pouze 3 584 Kč
PURUS skleněné gravírované umyvadlo na desku, 50x36 cm, černá TY305SG
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč


