SANNA umývátko na desku, litý mramor, 25x25cm, bílá SN250
SANNA umývátko na desku, litý mramor, 25x25cm, bílá SN250
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 25x25 cm |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 102 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Hmotnost / ks | 5.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956522 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PICCOLINO betonové umývátko 30,8x17cm, baterie vpravo, šedá PK30517
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
PICCOLINO umývátko 30,8x17cm, litý mramor, baterie vpravo, bílá PK305
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
PICCOLINO betonové umývátko 30,8x17cm, baterie vlevo, písková PK30014
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč
PICCOLINO betonové umývátko 30,8x17cm, baterie vpravo, antracit PK30516
expedice do 7 dnů3 861 Kč
Při platbě předem pouze 3 592 Kč


