SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 38x38cm, tortora mat 903805
SAND/NUBES keramické umyvadlo na desku 38x38cm, tortora mat 903805
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-903805 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x14x38 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Čtverec |
| Hmotnost / ks | 9.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937822228 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | šedá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 387 Kč
Při platbě předem pouze 6 872 Kč
12 117 Kč
Při platbě předem pouze 11 272 Kč
11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč
PURA keramické umyvadlo na desku, průměr 42cm, bílá mat 885109
expedice do 7 dnů11 945 Kč
Při platbě předem pouze 11 112 Kč

