RETRO keramické umyvadlo rohové, 57,5x58cm, bílá 103201
RETRO keramické umyvadlo rohové, 57,5x58cm, bílá 103201
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | RETRO KERASAN |
| Rozměr | 57,5x58 cm |
| Šířka | 575 mm |
| Hloubka | 580 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Rohové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 19.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8034125974771 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Podobné zboží
PULSE umyvadlo rohové, litý mramor, 75x45cm, levé, bílá BM752
expedice do 7 dnů4 627 Kč
Při platbě předem pouze 4 304 Kč
4 627 Kč
Při platbě předem pouze 4 304 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen FLAT 360 SLIM 110 cm - Lineární odtokový žlab, růžové zlato 1641110
expedice do 10 dnů2 759 Kč
MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, ke stěně, L-850, DN50, černá mat GMO24B
expedice do 7 dnů7 352 Kč
Při platbě předem pouze 6 892 Kč

