FILENA umyvadlová skříňka 95x51,5x43cm, bílá mat FID1210W
FILENA umyvadlová skříňka 95x51,5x43cm, bílá mat FID1210W
- Horní zásuvky bez výřezu pro sifon.
- Lze použít pouze doporučený sifon URBINO.
- Možnost instalace s nábytkovým umyvadlem nebo s Rockstone deskou a umyvadlem na desku.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FILENA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 95x51,5x43 cm |
| Šířka | 950 mm |
| Výška | 515 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/dýha |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955846 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
634 Kč
Při platbě předem pouze 598 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
QUADRADO betonové umyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, bílý pískovec AR467
expedice do 7 dnů11 988 Kč
Při platbě předem pouze 11 152 Kč
Deska Rockstone 960x12x440mm, bílá mat DTR96-0101
na objednávku5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
GODIVA umyvadlo, litý mramor, 96x44cm, bílá GU096
expedice do 7 dnů5 874 Kč
Při platbě předem pouze 5 464 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FILENA umyvadlová skříňka 95x51,5x43cm, dub FID1210D
expedice do 7 dnů14 611 Kč
Při platbě předem pouze 13 592 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, antracit matný DT100-3434
expedice do 7 dnů13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 792 Kč
12 461 Kč
Při platbě předem pouze 11 592 Kč
13 320 Kč
Při platbě předem pouze 12 488 Kč

