NUBES keramické umyvadlo 120x50cm, 2 otvory, bílá ExtraGlaze 9624211
NUBES keramické umyvadlo 120x50cm, 2 otvory, bílá ExtraGlaze 9624211
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x19x50 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 35.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590019405 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
NUBES čelní držák ručníků 120cm, chrom PANB120
na objednávku5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 901 Kč
Rea NEOX PRO Odtokový žlab, kartáčovaný nikl 70 REA-G5808
expedice do 12 dnů1 375 Kč
Při platbě předem pouze 1 320 Kč

