KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, s odkládacími plochami, bílá mat 9451109
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, s odkládacími plochami, bílá mat 9451109
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9451109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 28.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590013083 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NORM keramické umyvadlo 100x50cm, bílá ExtraGlaze 8633111
expedice do 7 dnů10 053 Kč
Při platbě předem pouze 9 352 Kč
7 903 Kč
Při platbě předem pouze 7 352 Kč
10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč
10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč


