KUBE X keramické umyvadlo 50x37cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá 94479011
KUBE X keramické umyvadlo 50x37cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá 94479011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94479011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x16x37 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 11.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160936 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KUBE X/NORM čelní držák ručníků 50cm, chrom PASAND50
na objednávku3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUBES keramické umyvadlo 50x40cm, broušená spodní hrana, 3 otvory bílá ExtraGlaze 96829311
na objednávku6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč
PURA keramické umyvadlo na desku, 50x35cm, bílá ExtraGlaze 886011
expedice do 7 dnů7 473 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 45x35cm, bílá ExtraGlaze 9485111
expedice do 7 dnů4 635 Kč
Při platbě předem pouze 4 312 Kč
KUBE X keramické umyvadlo na desku, průměr 45cm, bílá ExtraGlaze 942711
expedice do 7 dnů6 269 Kč
Při platbě předem pouze 5 832 Kč


