PURA keramické umyvadlo Slim oblé 102x52cm, broušená hrana, bílá ExtraGlaze 88259111
PURA keramické umyvadlo Slim oblé 102x52cm, broušená hrana, bílá ExtraGlaze 88259111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-88259111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 102x17,5x52 cm |
| Šířka | 1020 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 23.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016336 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PURA čelní držák ručníků 102cm, chrom PAPR102
na objednávku4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
REA Lungis umyvadlová baterie, vysoká, šedá REA-B6102
expedice do 12 dnů1 720 Kč
Při platbě předem pouze 1 651 Kč
Rea BLOOM MIRROR umyvadlová baterie vysoká, zlatá REA-B6201
expedice do 12 dnů2 065 Kč
Při platbě předem pouze 1 982 Kč
REA Avalon umyvadlová baterie, vysoká, černá REA-B1126
expedice do 12 dnů2 005 Kč
Při platbě předem pouze 1 925 Kč


