PURA keramické umyvadlo Slim 122x46cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8887011
PURA keramické umyvadlo Slim 122x46cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8887011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8887011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 26.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162794 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
13 063 Kč
Při platbě předem pouze 12 152 Kč
PURA keramické umyvadlo Slim 102x46cm, bílá mat 8886109
na objednávku14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
24 243 Kč
Při platbě předem pouze 22 552 Kč
NUBES keramické umyvadlo 120x50cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96249011
na objednávku14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč

