PURA keramické umyvadlo Slim 102x46cm, bílá ExtraGlaze 8886111
PURA keramické umyvadlo Slim 102x46cm, bílá ExtraGlaze 8886111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8886111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 102,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1026 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 22.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162732 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
Mohlo by Vás zajímat
20 484 Kč
Při platbě předem pouze 19 235 Kč
Sprchový kout Mexen Lunar-F skládací levý 100 x 80 cm, průhledný, černý - 836-100-080-70-00-L
expedice do 10 dnů11 655 Kč
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1000x800 , L/P varianta, rohový, čiré sklo AL1510CAL1580C
expedice do 7 dnů17 204 Kč
Při platbě předem pouze 16 155 Kč
Mexen Mist T sprchový kout s levým výklopným uzávěrem 80 x 100 cm, černý rám, černá - 8A4T-080-100-70-70-L
expedice do 10 dnů9 581 Kč

