PURA keramické umyvadlo Slim oblé 102x52cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá 88259011
PURA keramické umyvadlo Slim oblé 102x52cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá 88259011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-88259011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 102x17,5x52 cm |
| Šířka | 1020 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 23.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016343 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PURA čelní držák ručníků 102cm, chrom PAPR102
na objednávku4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96239011
na objednávku11 515 Kč
Při platbě předem pouze 10 712 Kč
15 213 Kč
Při platbě předem pouze 14 152 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
14 009 Kč
Při platbě předem pouze 13 032 Kč

