PURA keramické umyvadlo Slim oblé 102x52cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8825311
PURA keramické umyvadlo Slim oblé 102x52cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8825311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8825311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 102x17,5x52 cm |
| Šířka | 1020 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 23.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160660 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PURA čelní držák ručníků 102cm, chrom PAPR102
na objednávku4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 181 Kč
Při platbě předem pouze 13 192 Kč
13 063 Kč
Při platbě předem pouze 12 152 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, černá mat 9424126
na objednávku22 867 Kč
Při platbě předem pouze 21 272 Kč
24 243 Kč
Při platbě předem pouze 22 552 Kč

