KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, s odkládacími plochami, bílá mat 94529109
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, s odkládacími plochami, bílá mat 94529109
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94529109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 35.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590013144 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 795 Kč
Při platbě předem pouze 9 112 Kč
13 579 Kč
Při platbě předem pouze 12 632 Kč
13 063 Kč
Při platbě předem pouze 12 152 Kč
22 867 Kč
Při platbě předem pouze 21 272 Kč


