PURA keramické umyvadlo Slim 82x46cm, bez otvoru, černá mat 8885026
PURA keramické umyvadlo Slim 82x46cm, bez otvoru, černá mat 8885026
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8885026 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 82,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 826 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 18.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162282 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
PURA konstrukce pod umyvadlo 82x46cm, černá mat MSP8228
na objednávku20 029 Kč
Při platbě předem pouze 18 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč
10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč

