KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, černá mat 94239126
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, černá mat 94239126
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94239126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 28.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015167416 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
11 859 Kč
Při platbě předem pouze 11 032 Kč
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč


