NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládací plochou vpravo, černá mat
NUBES keramické umyvadlo 100x50cm, s odkládací plochou vpravo, černá mat
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9627126 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x19x50 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 34.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729353810 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
NUBES čelní držák ručníků 100cm, černá PANB100N
na objednávku4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, černá mat PVC26
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč
PURA keramické umyvadlo Slim 82x46cm, černá mat 8885126
na objednávku10 999 Kč
Při platbě předem pouze 10 232 Kč
12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč

