PURA keramické umyvadlo Slim 122x46cm, 2 otvory, bílá mat 8887209
PURA keramické umyvadlo Slim 122x46cm, 2 otvory, bílá mat 8887209
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8887209 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1226 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 26.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162848 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, černá mat 9424126
na objednávku22 867 Kč
Při platbě předem pouze 21 272 Kč
NUBES keramické umyvadlo 120x50cm, bílá ExtraGlaze 9624111
expedice do 7 dnů13 579 Kč
Při platbě předem pouze 12 632 Kč
14 181 Kč
Při platbě předem pouze 13 192 Kč
15 213 Kč
Při platbě předem pouze 14 152 Kč

