KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, broušená spodní hrana, bílá mat 94249109
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, broušená spodní hrana, bílá mat 94249109
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94249109 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 33.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012406 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
13 063 Kč
Při platbě předem pouze 12 152 Kč
NUBES keramické umyvadlo 120x50cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96249011
na objednávku14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
9 795 Kč
Při platbě předem pouze 9 112 Kč
16 503 Kč
Při platbě předem pouze 15 352 Kč


