PURA keramické umyvadlo Slim oblé 102x52cm, broušená hrana, 3 otvory, bílá 88259311
PURA keramické umyvadlo Slim oblé 102x52cm, broušená hrana, 3 otvory, bílá 88259311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-88259311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 102x17,5x52 cm |
| Šířka | 1020 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Půlkruh |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 23.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160677 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
PURA čelní držák ručníků 102cm, chrom PAPR102
na objednávku4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 795 Kč
Při platbě předem pouze 9 112 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
22 867 Kč
Při platbě předem pouze 21 272 Kč
11 687 Kč
Při platbě předem pouze 10 872 Kč

