PURA keramické umyvadlo Slim 102x46cm, bez otvoru, černá mat 8886026
PURA keramické umyvadlo Slim 102x46cm, bez otvoru, černá mat 8886026
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8886026 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 102,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 1026 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 22.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162718 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 181 Kč
Při platbě předem pouze 13 192 Kč
13 063 Kč
Při platbě předem pouze 12 152 Kč
PURA keramické umyvadlo Slim 122x46cm, černá mat 8887126
na objednávku16 847 Kč
Při platbě předem pouze 15 672 Kč
12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč

